• +90 312 350 07 07
  • info@duruavize.com.tr

Kurucusu Erdoğan Çırak'ın 25 yıllık aydınlatma ve dekorasyon alanındaki tecrübesiyle doğan Duru Avize “Hayata Işık Kat” sloganıyla, hayata başladığı kısa süre içerisinde, aydınlatma sektöründe lider markalardan biri olmayı başarmıştır.

Kaliteli her zevke hitap eden ürün kolleksiyonları ile her zaman bir fazlasını hedefleyerek, mutlu müşterilerinin “vazgeçilmez aydınlatma noktası” olmuştur. Yaşamınızın her alanında, kaliteli ve fonksiyonel aydınlatma denince, evinizde, ofisinizde, yürüdüğünüz sokakta, gittiğiniz mekanlarda ve aydınlatmanın olduğu her alanda sizlerle birlikteyiz. Gerek yurt içi gerekse  yurt dışında, bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyeti en temel gayemizdir. Deneyimli ve enerjik ekibimizle, en kaliteli ürünleri, özenli ve kontrollü bir şekilde, sizlere ulaştırmak en önemli memnuniyet kıstasımız olup, sizlerin güvenini boşa çıkartmamak şartlar ne olursa olsun önemli dikkat ettiğimiz ayrıntılardandır. Uzun soluklu bir geçmişimizin kazandırdığı tecrübe ile  günümüz teknolojilerinin aydınlatmada ki uygulanabilirliğini harmanlayarak sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Duru Avize Aydınlatma olarak verdiğimiz hizmeti ve ürünlerimizi,  sizlerin güveni, desteği ve fikirleri ile geliştirmeye devam edecektir.

Saygılarımızla